.
Po tipoch na vianočný darček pre ženu a darčekoch pre celú rodinu je čas vybrať vianočný darček pre muža, čo môže byť niekedy zložité, najmä, keď veci, ktoré potrebuje si už dávno kúpil, napriek tomu sa pokúsim zhrnúť niekoľko tipov na darček, ktorý by Vášho partnera, manžela, alebo otca mohol potešiť.

Muži vnímajú nakupovanie trošku inak ako ženy a to nielen nakupovanie cez internet, ale hlavne nakupovanie v obchodoch a obchodných centrách. Kým ženy pobehajú rôzne obchody a hľadajú zľavy a nakoniec zaplatia 50% z ceny za vec, ktorú nepotrebujú a pravdepodobne niekde odložia, muž je ochotný zaplatiť dvojnásobnú cenu za vec, ktorú chce, alebo potrebuje.

Medzi najčastejšie darčeky, ktoré muž dostane od svojej partnerky, priateľky alebo manželky sú tričká, nohavice, opasky, ponožky, kravaty, manžetové gombíky, prípadne hodinky, diáre. Potom sú tu ešte overené parfémy a manželove obľúbené vody po holení a rôzne parfémové vody a sprchové gely, prípadne košele alebo spodné prádlo. Všetky tieto dary určite potešia, je to taká klasika, ale čo už vymyslieť na vianoce pre muža.

10 tipov na vianočný darček pre neho
  • fľaša obľúbeného koňaku, alebo šampanské s jahodami môžu navodiť príjemnú atmosféru nielen po Štedrej večeri, ale aj niektorý z ďalších zimných večerov.
  • má Váš partner rád olivy, darujte mu krabicu jeho obľúbených olív
  • fajčenie zrovna nie je najzdravšie, ale keď už kniha ako prestať fajčiť z minulých Vianoc nepomohla, môžete mu kúpiť vtipný popolník napríklad niekde na vianočných trhoch
  • ak naopak hľadáte darček pre zdravie Váš partner rád športuje, môžete sa pozrieť po rôznych fitness prístrojoch, fitness oblečení, ak rád behá, môžete pre neho vybrať bežecké tenicky, alebo gps fitness prístroj, ktorý bude zaznamenávať jeho nabehané traťe. Rovnako dobrým tipom k vianociam môže byť stacionárny bicykel, činky alebo hrazda do dverí.
  • ak má Váš partner rád golf, môžete ho potešiť párom golfových palíc, golfovým oblečením, alebo mu môžte darovať členskú kartu do golfového klubu. Ak máte odvahu na luxusnejší darček, môžete vybrať dovolenku v niektorom golfovom rezorte a využiť tak výhodnejšie ceny dovoleniek a leteniek.
  • rozmýšľali ste už dlhšie nad nejakým spoločným predĺženým víkendom, čo tak rezervovať letenky a objednať hotel v niektorom z Európskych miest a spraviť si spoločný eurovíkend napríklad v Paríži, Londýne alebo Ríme.
  • Ak váš priateľ pravidelne športuje, môžete ho na vianoce potešiť pernamentkou do fitness, do posilovne, na squash, tenis, basketbal, alebo iný šport. Ak rád tancuje, môžete mu kúpiť pernamentku do tanečného klubu.
  • ak ste to vy, kto vybavuje letné dovolenky, môžete kúpiť letenky a rezervovať ubytovanie v Chorvátsku na letnú dovolenku už v zime. Ceny apartmánov a first minute dovoleniek sú počas Vianoc a prvých dní nového roka najvýhodnejšie.
  • tipom na vianočný darček pre mužov môžu byť jeho obľúbené elektronické hračky ako mobilné telefóny, digitálny fotoaparát, alebo full hd digitálna videokamera, Blu Ray, ďalekohľad alebo multimediálny prehrávač
  • miluje Váš priateľ hudbu, môžete mu darovať CD album jeho obľúbeného speváka, alebo speváčky. Ak má rád akčné filmy, určite ho poteší darček v podobe DVD alebo Blu Ray.

Ak Vám dochádzajú tipy na darčeky pre muža, a neviete čo kúpiť pre svojho manžela alebo partnera, môžete si kúpiť pre seba nejakú peknú nočnú košeľu, ktorá bude zároveň pekným vianočným darčekom aj pre neho.